Hakkımızda

Ar-As Tecnology and Home Textile ;
 

2011 yılından bu yana Ev Tekstili ve 2019 yılından bu yana ise akıllı robot süpürge yedek parçaları üzerine ithalatçı firma olarak Türkiye’nin en büyük bütün E-Ticaret sitelerinde yer almakta, doğallığı ve %100 müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmetlerimizi evlerinize taşıyoruz. %100 Türk markası olan, Denizli’nin en seçkin kaliteli pamuk ve iplikleriyle üretilmiş ev tekstil ürünlerini de sizlerle buluşturuyor, akıllı robot süpürgelerinde 1.kalite olarak ürünlerimizi yurt dışından aracı olmadan direk ithal ediyoruz. Böylelikle tüm ürünlerimizi uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz, aynı zamanda ev tekstili ürünlerinde ise hem Türkiye’ye iç satış hem de Denizli’den tüm dünyaya ihracat olarak ürünlerimizi tanıtıp gönderiyoruz.

Ar-As Tecnology and Home Textile ürünleri, banyo ve yatak odası gibi özel yaşam alanlarınızın havasını değiştirmenize yardımcı oluyor. Banyo ve plaj havluları, bornozlar, nevresim takımları ile İnsan-doku iletişimini pozitif yaşam enerjisi ile birleştiriyor. Böylece dokunma duyunuzu harekete geçirip sizi arındırıyor ve rahatlatıyor.

Doğal dokunuşlarla evlerinin havasını değiştirmek isteyenleri tüm aile bireylerinin ve özellikle kadınların, aynı hisleri mağazalarda olduğu gibi uyandırmak için sizleri özel tasarımlarla karşılıyoruz. Bu tasarımlar, yalın zevklere hitap eden ve duru bir ambiyans oluşturan doğal parçalardan oluşuyor. Akıllı robot süpürge yedek parçaları ve Ev-banyo tekstili doğallığıyla ön plana çıkan Ar-As Tecnology and Home Textile, herkesi evinde bu doğallığı yaşamaya ve yaşatmaya davet ediyor.

Saygılarımızla….

 

 

Ar-As Home Tecnology and Textile 

                 Samet SAYHAN